Chleb “Wygnanowski” i cebularze na Targach Poznańskich!

W dniach 7-9 października mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach Smaki Regionów, które organizowane były przez Międzynarodowe Targi Poznańskie (jednocześnie z targami Polagra Food i Polagra Tech). Razem z innymi wystawcami z Lubelszczyzny oraz pracownikami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, reprezentowaliśmy nasze województwo i jego smakowite, tradycyjne produkty.

Goście odwiedzający lubelskie stoisko zachwycali się smakiem i chlebowym zapachem naszego Chleba żytniego “Wygnanowskiego”. Prawdziwą furorę zrobiły też lubelskie cebularze odpiekane na miejscu, które sprawdziły się świetnie także jako przekąska do sprzedawanego na lubelskim stoisku piwa “Perła”.

Z wielkim aplauzem spotkała się krótka prezentacja na scenie głównej, w której prezentowaliśmy wyroby naszej piekarni i zapraszaliśmy do skosztowania regionalnych produktów na lubelskim stoisku.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu udziałowi w targach, lubelskie smaki (a szczególnie pieczywo z Piekarni “POLA”) staną się jeszcze bardziej rozpoznawane i poszukiwane w Polsce (i nie tylko).

Zdjęcia z wydarzenia znajdziesz tutaj.