Oferta Wielkanocna

Tradycyjną Wielkanoc nie sposób wyobrazić sobie bez symbolu baranka. W naszej ofercie znajdziesz baranki wypiekane z ciasta chlebowego, przyozdobione wiecznie zielonymi gałązkami bukszpanu.

Wielkanoc to również wyjątkowy smak świątecznych przysmaków, wśród których nie może zabraknąć białego barszczu z jajkiem, a wśród słodkości – świątecznych babek i mazurków. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów wielkanocnych!

Baranek mały

Rozmiar odpowiedni do święcenia. Pachnący chlebem, podkreśli zawartość świątecznego koszyka.

Baranek duży

W sam raz do postawienia w centralnym miejscu świątecznego stołu, przy którym zasiądzie cała rodzina. Idealnie prezentuje się na tle zielonej rzeżuchy.

 

Chleb – misa chlebowa do podawania barszczu lub żuru

Okrągły bochenek z chleba żytnio-pszennego, pieczonego na zakwasie, ze specjalnie uformowaną “pokrywką”. Wystarczy odciąć pokrywkę i wydrążyć miękisz i misa gotowa – pokrywka posłuży potem do przykrycia podanej zupy, miękisz z chleba także można wykorzystać, gdyż doskonale nadaje się do zagęszczenia barszczu lub żuru, któremu nada dodatkowej wyrazistości. Sugerujemy przygotowanie misy dzień przed serwowaniem, tak żeby chleb nieco sczerstwiał i wysuszył się od środka – dzięki temu ścianki i dno chlebowej misy nie będą miękły zbyt szybko, nawet po wlaniu bardzo gorącej zupy. Smacznego!

 

Babki piaskowe

Nie tylko Wielkanoc. Pachnące czekoladową polewą i orzechami lub migdałami, przyrządzane z naturalnych składników.