Uruchamiamy Program “Zasmakuj Zdrowo!”

Z dniem 1 sierpnia uruchomiliśmy fazę pilotażową Programu Promocji Pieczywa Wysokiej Jakości ZASMAKUJ ZDROWO. Programem będą stopniowo obejmowane wybrane produkty z naszej oferty – te, które zdobyły największe uznanie wśród konsumentów, ekspertów i pasjonatów smacznej zdrowej żywności.W pierwszej fazie program obejmie dystrybucję Chleba Żytniego “Wygnanowskiego” oraz chleba orkiszowego (dotyczy to wszystkich rodzajów i gramatur obu chlebów)

W ramach Programu “Zasmakuj Zdrowo!” nasze najlepsze produkty będą sprzedawane WYŁĄCZNIE w wybranych punktach sprzedaży – tych, które według naszej oceny spełniają wymogi sprzedaży dobrego pieczywa. W większości są to małe, lokalne sklepy spożywcze oraz takie, które specjalizują się w sprzedaży żywności ekologicznej i tradycyjnej. Program obejmuje też współpracę też z częścią supermarketów, których kierownictwo zadeklarowało stosowanie się do warunków Programu.

Głównym celem jest zapewnienie Państwu dostępu do naszych najlepszych produktów oraz wspólne dbanie o ich jakość. Więcej informacji o programie w zakładce “Zasmakuj Zdrowo!”.